- TEFAL

Цена
€41 99 / 82 13 лв
с ДДС
В Наличност
Blendforce ви предоставя мощност, удобство и комфорт за надеждни резултати.
Този 600W блендер има иновативна система за въздушно охлаждане, която оптимизира въздушния поток около мотора за предотвратяване на прегряването за до 3 минути постоянно пасиране.Благодарение на трите действия на технологията Smart Lock, пасирате ежедневно без усилие.Действие 1: Лесно заключване: Ново външно заключване за по-удобно затваряне (40% по-лесно за заключване).Действие 2: Безопасност: Нова автоматична система за заключване на основата, за перфектно застопоряване на ножовете със заключването на каната.Действие 3: Лесно почистване: Нова система за разделяне на държача на ножовете на две, за по-лесно почистване.Работата с блендера е лесна и удобна, с релеф около бутона за лесно въртене, егрономична дръжка с естествено, интуитивно усещане, и вакуумни крачета на основата за повече стабилност.Големият обем от 2 литра е перфектен за всякакви случаи, а за повече точност е включена мерителна чашка.Отключете голямо разнообразие от възможности за избор на сокове, включително смути, сосове, чили паста и лед.За вкусни и съвършено пасирани резултати всеки ден.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 600 W |
| Полезна вместимост на купата, l | 1.25l |
| Обща вместимост на купата, l | 2.0 l |
| Материал на купата | Plastic |
| Брой скорости | 2 speed settings and pulse function |
| Импулсен режим | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | yes |
| Цвят | White |
| Други | Smart lock, Easy Safety, Easy Lock, Easy Clean |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 600 |
| Полезна вместимост на купата, l | 1.25 |
| Обща вместимост на купата, l | 2.0 |
| Материал на купата | Plastic |
| Брой скорости | 2 |
| Импулсен режим | Да |
| Цвят | White |
| Отделение за съхранение на кабела | Да |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 2.53кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стационарен |
| Мощност (W) | 600 |
| Обем на каната (L) | 1.5 |
| Степени на скорост (count) | 2 |
| Материал на каната | Пластмаса |
| Пулсова функция | Да |
| Натрошаване на лед | Да |
| Брой програми (count) | 2 |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум (dB) | 85 dB |
| Тегло | 2.53кг |
Блендер Tefal BL420131 Blendforce II, 600W, бял пластмасов съд
Справете се лесно с ежедневните си задачи за смесване с блендера Tefal Blendforce II, оборудван с мощен 600W мотор и 4 ножа от неръждаема стомана за гладки резултати. Пластмасовият съд от 1.5L е лек и издръжлив, идеален за супи, смутита и сосове.
Ключови Предимства
- Мощен 600W мотор — Ефективно смесва съставките, от меки плодове до по-твърди зеленчуци.
- 4 ножа от неръждаема стомана — Осигурява постоянно и фино смесване.
- Пластмасов съд 1.5L — Лек и устойчив на счупване, подходящ за ежедневна употреба.
- 2 скорости + пулсова функция — Дава ви контрол върху текстурата, от едро до копринено гладко.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стационарен |
| Мощност (W) | 600 |
| Обем на каната (L) | 1.5 |
| Степени на скорост | 2 |
| Материал на каната | Пластмаса |
| Пулсова функция | Да |
| Натрошаване на лед | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Блендер Tefal BL420131 Blendforce II
- Пластмасов съд 1.5L с капак
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












